„Znajdź czas dla swojego dziecka”

„Znajdź czas dla swojego dziecka” – pod takim hasłem w ramach innowacji pedagogicznej, w grupie 3-4 latków odbyło się pierwsze z dziesięciu zajęć z rodzicami i dziećmi. W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” jedna z mam przeczytała książeczkę Marii Terlikowskiej pt. „Draka o drogowych znakach”. Dzieci przypomniały wszystkim zasady przechodzenia na drugą stronę jezdni oraz poruszania się po drodze. Następnie rodzice wraz z dziećmi robili samochody. Można było liczyć na pomysłowość rodziców i pomoc maluchów. Wszyscy świetnie się bawili a dzieci były bardzo zadowolone ze swojej pracy. Zajęcia zakończyły się wspólnymi zabawami i tańcami przy muzyce.

Ewa Markowska