Wieczór poezji i myśli

26 listopada o godzinie 19.00 w naszej szkole odbył się
Wieczór poezji i myśli pod hasłem: Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność. Pomysłodawczynią i inspiratorką.tego przedsięwzięcia była Pani Anna Żochowska, nauczycielka języka polskiego. Pomogła nam wybrać wiersze i zaakceptowała nasze wybory..Miała też swój udział w projekcie i przygotowaniu scenografii do tego wydarzenia.

Zaprosiliśmy gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, m.in. .Pan Marek Kaczyński Wójt Gminy Nowe Piekuty, Pan Andrzej Radziszewski Przewodniczący Rady Gminy, Pan Krzysztof Porowski Kierownik OPS.w Nowych Piekutach, księża, nauczyciele oraz liczne grono rodziców. Recytowane przez drugoklasistów wiersze, a także doskonale przemyślana scenografia z pewnością wszystkich widzów  skłoniły do głębokich refleksji nad życiem i przemijaniem.

Gromkie brawa były najlepszą nagrodą za pracę włożoną w przygotowanie tego spektaklu. Otrzymaliśmy  również wiele ciepłych słów od Księży Proboszczów Tadeusza Sołtysika i Wojciech Juszczuka oraz  Pani Dyrektor Danuty Wyszyńskiej, która dziękując, wyraziła nadzieję, że to listopadowe wydarzenie będzie początkiem dłuższego cyklu spotkań. Podsumowaniem nastrojowego wieczoru były wspólne dyskusje przy ciastku i gorącej herbacie.

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i w ten piękny wieczór byli razem z nami.