Trzecia edycja konkursu LEKCJA O FUNDUSZACH EUROPEJSKICH

Konkurs był zorganizowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Uczniowie klas pierwszych i drugich Gimnazjum im. Sybiraków w Nowych Piekutach poszerzyli wiedzę o wykorzystywaniu Funduszy Europejskich. Szczególną uwagę zwrócono na projekty realizowane ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Za poprawne i szybkie rozwiązanie zadań konkursowych nagrody przesłane przez organizatora otrzymali następujący uczniowie: Adrian Łuczaj (kl. IA), Justyna Piekutowska (kl. IA), Marcin Piekutowski (kl. IA), Sylwester Rybicki (kl. IIB), Piotr Sienkiewicz (kl. IIA), Anna Skłodowska (kl. IIA), Sebastian Skłodowski (kl. IA), Andrzej Więckowski (kl. IIA), Kamil Wojno (kl. IB), Maksymilian Wyszyński (kl. IB), Rafał Zarzecki (kl. IIB), Konrad Żochowski (kl. IIB).

Nauczyciel wos w Gimnazjum w Nowych Piekutach – Jan Pogorzelski