Srebro i brąz w XV Powiatowym Konkursie Piosenki w Szepietowie

Nasi wspaniali uczniowie zdobyli II i III miejsce w XV Powiatowym Konkursie Piosenki, który odbył się 08 listopada 2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie. Udział w konkursie wzięły przedstawicielki szkolnego zespołu wokalnego „Wiolinki” oraz zespół wokalny „Duet”. Zespołowi „Wiolinki” akompaniowali gitarzyści – Sylwia Domańska oraz Kacper Przeździecki.
Celem konkursu było ożywienie aktywności muzycznej dzieci i młodzieży, inspirowanie ich do rozwijania własnej twórczości muzycznej oraz wyłanianie młodych talentów,  wymiana doświadczeń i pomysłów artystycznych, popularyzacja  polskiej piosenki.
Na scenie zaprezentowało się 96 wykonawców w tym 36 solistów i 11 zespołów.
Jury w skład którego weszli przedstawiciele z instytucji biorących udział w konkursie po przesłuchaniu wszystkich wykonawców w 4 kategoriach wiekowych przyznało I, II, III miejsca.

Bardzo serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu i dziękujemy za wytężoną pracę oraz zaangażowanie.