SPOTKANIE OPŁATKOWE W ZESPOLE SZKÓŁ W NOWYCH PIEKUTACH

21 grudnia 2015 roku o godzinie 11:30 uczniowie Zespołu Szkół w Nowych Piekutach wraz z nauczycielami i zaproszonymi gośćmi spotkali się na sali gimnastycznej na wigilii szkolnej. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej przygotowanej przez panie Wiesławę Jankowską i Paulinę Kołtyś,  w której udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Młodzież pięknie recytowała wiersze i śpiewała kolędy. Następnie nadszedł czas na życzenia. Jako pierwsza głos zabrała Pani Dyrektor – Danuta Wyszyńska. Złożyła wszystkim zebranym piękne i wzruszające życzenia. Głos zabrał również Wójt Gminy Nowe Piekuty – pan Marek Kaczyński, który także złożył wszystkim życzenia świąteczne .Po przemówieniach ksiądz proboszcz z parafii w Hodyszewie Wojciech Juszczuk, przeczytał fragment Ewangelii, po czym wspólnie z księdzem Tadeuszem Sołtysikiem proboszczem parafii w Piekutach pobłogosławili opłatki. Gospodarze klas, przewodniczący SU oraz zaproszeni goście podzielili się nimi, składając  życzenia. Po zakończonej uroczystości, uczniowie udali się do autobusów, a nauczyciele i zaproszeni goście na wspólną wigilię w świetlicy szkolnej.