Dzień Babci i Dziadka

21.01.2014r. o godz. 1100  w Zespole Szkół w Nowych Piekutach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Najmłodsze dzieci z Punktu Przedszkolnego „Wesoły Promyk” oraz z Oddziału Przedszkolnego zaprezentowały przygotowaną wraz z wychowawczyniami część artystyczną. Wszystkie maluchy prezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne.

Na zakończenie dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki z życzeniami. Uśmiechy na twarzach Babć i Dziadków świadczyły o tym, że uroczystość była w pełni udana.

Zaproszeni goście miło spędzili czas przy kawie, herbacie i cieście.

W przygotowaniu uroczystości pomagali rodzice z trójek klasowych oddziałów przedszkolnych 6-latków: Pani Anna Przeździecka, Pani Jolanta Falkowska, Pani Urszula Śliwowska, Pani Aneta Dominiak, Pani Małgorzata Jankowska.