Dzień Matki

Dzień Matki to zawsze wyjątkowy dzień, w którym możemy powiedzieć naszym mamom, jak wiele dla nas znaczą i jak mocno je kochamy. 25 maja 2016 był bardzo wyjątkowym dniem dla wszystkich mam dzieci uczęszczających do Punktu Przedszkolnego „Wesoły Promyk” oraz do klas I-III Szkoły Podstawowej w Nowych Piekutach. Mogły one podziwiać swoje pociechy podczas występów artystycznych, które dzieci specjalnie na tę okazję przygotowały. I chociaż z mocno bijącymi serduszkami, trochę niepewne i zawstydzone, każde z nich starało się wypaść jak najlepiej.  Na twarzach mam można było zobaczyć radość, szczęście, a także łzy wzruszenia.

Kiedy wystąpiły już wszystkie grupy, uroczystość uświetniły jeszcze dwie pary tancerzy tańca towarzyskiego, którzy zaprezentowali swoje talenty. Pod koniec głos zabrała Pani Dyrektor Danuta Wyszyńska. Kiedy dzieci rozdały laurki i prezenty, mamy zostały zaproszone na kawę oraz słodki poczęstunek.