Dzień Babci i Dziadka

W Zespole Szkół w Nowych Piekutach dnia 21.01.2016 roku obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Zaproszonych gości przywitała Dyrektor Pani Danuta Wyszyńska, składając życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności wszystkim Babciom i Dziadkom. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych jak i klas  I-III szkoły podstawowej przygotowały pod kierunkiem  swoich wychowawczyń dla naszych wspaniałych gości specjalny program artystyczny, dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze. Jedna z grup również przygotowała i wystawiła Jasełka. Przybyli Goście z wielkim wzruszeniem wsłuchiwali się w występy swoich wnucząt po czym zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na koniec wnuczęta obdarowały swoich dziadków własnoręcznie przygotowanymi podarunkami. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek, w którego przygotowaniu pomagały mamy. Nasi wspaniali goście  byli bardzo zadowoleni z uroczystości i dumni ze swoich wnucząt.