Bal karnawałowy

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia. 17 lutego w naszym przedszkolu także odbył się taki bal karnawałowy – bal przebierańców, w którym uczestniczyły dzieci z Punktu Przedszkolnego „Wesoły Promyk” oraz grupa sześciolatków. Rodzice maluchów dołożyli wszelkich starań, aby przebrania były atrakcyjne i zgodne z fantazjami dzieci – co często było dość trudne i wymagało wiele pomysłowości oraz wysiłku. Na balu, więc obok księżniczek i wróżek pojawili się piraci, kowboje, batmani, spider mani. Po wielkiej prezentacji strojów, rozpoczęły się tańce i zabawy przy rytmach wesołej muzyki. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić soczku, jak również zrobić pamiątkową fotkę.

Zapraszamy do galerii zdjęć.