AWANS DO FINAŁU IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LEKKOATLETYCZNA

Dnia 11.10.2017r w Łomży odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkolna drużynowa Liga Lekkoatletyczna ½ finału wojewódzkiego. W zawodach wzięło udział 15 uczennic (kl. VII: Natalia Brzozowska, Aleksandra Gołębiewska, Julita Saniewska, Julia Tymińska, Martyna Żochowskai . Kl. II-III gim. Aleksandra Dąbek, Natalia Łopieńska, Agata Kostro, Aleksandra Sieńko, Wiktoria Sieńko, Anna Sadkowska, Gabriela Kruszewska, Julia Dworakowska, Aleksandra Dworakowska, Martyna Kostro). Dziewczęta drużynowo zajęły II miejsce  i tym samym wywalczyły awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się na wiosnę.

Iwona Ciborowska