ACH, CO TO BYŁ ZA BAL …

Bal z okazji choinki szkolnej odbył się w Zespole Szkół w Nowych Piekutach 23.01.2016r. w pięknie udekorowanej przez gimnazjalistów sali gimnastycznej. Zabawa rozpoczęła się o godz. 13.30 i trwała do godziny 20.00. Przebiegała w wesołej atmosferze. Przez pierwsze trzy godziny (od 13.30 do 16.30) dzieci, młodzież i rodziców zabawiali artyści z teatru FORMA z Białegostoku. Profesjonalny DJ prowadził dyskotekę, a także wiele konkursów z nagrodami; zatroszczył się o każdego uczestnika zabawy. Wiele emocji wzbudziło wyczekiwane, zwłaszcza przez dzieci, przybycie świętego  Mikołaja, który hojnie obdarował  je prezentami. Ciekawym elementem imprezy był pokaz tańców standardowych w wykonaniu młodych tancerzy - uczennicy kl. VIb naszej szkoły Eweliny Kozłowskiej i jej partnera Michała Krassowskiego ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łapach. Kolejną część zabawy poprowadził  zespół Szafir. Na parkiecie pląsały głównie dzieci starsze i młodzież gimnazjalna. Długo będziemy pamiętać tegoroczną zabawę. Już myślimy o kolejnym balu.

Nauczyciele odpowiedzialni za organizację choinki szkolnej:

Alicja Piekutowska

Regina Szymborska