„Znajdź czas dla swojego dziecka”

Na drugich, jesiennych zajęciach z cyklu „Znajdź czas dla swojego dziecka”, 3 i 4 latki wraz z rodzicami bawili się przy muzyce, tworzyli makietę lasu ze skarbów jakie dała nam jesień. Wszystkie dzieci były bardzo zaangażowane i przejęte zadaniem. Prace wyszły piękne  i pomysłowe. W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” jeden z rodziców przeczytał bajkę Igora Buszkowskiego, pt. „O grzybobraniu”. Maluchy poznały i oceniły zachowanie Piotrusia – głównego bohatera. Dzięki temu wiedzą, jak nie należy zachowywać się w lesie i wobec innych. Zajęcia zakończyły się wspólnymi zabawami i tańcami przy muzyce.

Ewa Markowska