,,Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

01 czerwca 2016r. w naszej szkole została przeprowadzona akcja „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Miała ona na celu przypomnienie i utrwalenie, jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa  w ruchu drogowym. Uczniowie klas IV- VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum brali udział w konkursach dotyczących bezpieczeństwa . Każda klasa miała za zadanie przygotować wiersz lub piosenkę dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz plakat. Uczniowie spisali się na medal. 3-osobowe reprezentacje klas zmagały się z niekiedy trudnymi i wymagającymi wiedzy zadaniami. Najwięcej emocji przyniosło ogłoszenie wyników. Uczniowie przypomnieli sobie, jak ważne jest bezpieczeństwo ulicach. Mamy nadzieję, że za rok znów spotkamy się i będziemy razem poznawać zasady zachowania na drodze. Widoczny to bezpieczny, należy o tym pamiętać.