Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2015/2016. Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego 2014/2015.

Dnia 19.09.2015r.  w Białymstoku  odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2015/2016 oraz Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego 2014/2015.

W wydarzeniu tym wzięli udział nauczyciele wych. fiz. i uczniowie naszej szkoły podstawowej na czele z Panią Dyrektor Danutą Wyszyńską. W uroczystości uczestniczył także Pan Marek Kaczyński Wójt Gminy Nowe Piekuty. W minionym roku szkolnym uczniowie osiągnęli wiele sukcesów sportowych, dzięki którym możemy  szczycić się I miejscem w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół Małych, I m. chłopców i II m. dziewcząt. Pan Wójt odebrał także puchar za III m, które uzyskała nasza gmina. Gratulujemy!