FINAŁ GIMNAZJADY DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 2014

Dnia 25. 03.2014r. w Dąbrowie Białostockiej odbył się FINAŁ GIMNAZJADY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW. W finale wzięły  udział  drużyny  PG nr 6 w Białymstoku, PG nr 14 w Białymstoku, PG w Dąbrowie Białostockiej oraz nasza z Gimnazjum im Sybiraków. Występ naszych uczniów  zasługuje na pochwałę ponieważ zajęliśmy III miejsce. Skład   zespołu : Michał Łapiński, Adrian Kikolski, Maciej Falkowski, Krzysztof Sienkiewicz, Rafał Kostro, Mateusz Krassowski, Łukasz  Piekutowski, Andrzej Więckowski, Sylwester Rybicki, Rafał Zarzecki , Szymon Dąbrowski, Adam Więckowski, Adam Krasowski .
Należy również dodać, że Rafał  Kostro został najlepszym strzelcem w całym turnieju zdobywając 27 bramek.