Bożonarodzeniowy Dar Serca

Już po raz trzeci nasza szkoła przystąpiła do akcji „Bożonarodzeniowy Dar Serca”.  W dniach 1 i 2 grudnia 2012r. uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas kwestowali w miejscowościach parafii Piekuty. W wyniku akcji zebraliśmy 2364 zł i 78 gr. Połowę funduszy możemy przeznaczyć na potrzeby dzieci i młodzieży mieszkających w obrębie naszej szkoły i parafii, które są ciężko chore lub niepełnosprawne. Pozostała część trafia na fundusz „Dzieci Chore”  Caritas Diecezji Łomżyńskiej.

Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy za wsparcie tak szczytnego celu. Słowa wdzięczności należą się też dzieciom i młodzieży, którzy podjęli się przeprowadzenia akcji, mimo iż pogoda nie za bardzo im sprzyjała.

Opiekun SKC Wiesława Jankowska