Bal Gimnazjalny 2013r.

29 maja 2013r. o godzinie 16.00 rozpoczął się Bal Gimnazjalny trzecioklasistów. Przybyłych gości powitał samorząd klasowy: gospodarz- Agnieszka Mystkowska, zastępca- Paweł Łopieński i skarbnik- Venesa Grabowska. Następnie gospodarze uroczystości zatańczyli poloneza. Zaproszeni goście byli pod wrażeniem układu przygotowanego przez panią Teresę Sachajko. Młodzież nie zapomniała o podziękowaniu dla nauczycieli, wychowawcy i rodziców. Wyrazami wdzięczności dla rodziców było zadedykowanie im piosenki oraz wręczenie kwiatów. Zgromadzeni nie mogli powstrzymać łez. Kolejnym punktem tego wydarzenia było robienie pamiątkowych zdjęć w plenerze. Uczniowie chętnie pozowali z nauczycielami, rodzicami, a także z koleżankami i kolegami. Po „sesji” gimnazjaliści udali się na salę, gdzie czekał przygotowany dla uczniów słodki poczęstunek. Ostatnim punktem uroczystości była wspólna dyskoteka, którą prowadzili nasi szkolni didżeje – Maciej Łopieński i Adrian Perkowski. W trakcie zabawy rodzice zaskoczyli wszystkich przygotowaną niespodzianką - pysznym tortem. Gdy impreza dobiegała końca, trzecioklasiści, m.in. w podziękowaniu za pomoc w przygotowaniu balu, zadedykowali swojej wychowawczyni – pani Marzenie Olędzkiej, utwór „ Nie jesteś sama”. Impreza pożegnalna zakończyła się o godzinie 22.00. Wszyscy bawili się znakomicie.

Agnieszka Mystkowska, Venesa Grabowska