Spotkanie Andrzejkowe

Chociaż wiek przedszkolny daleki jest od poważnego traktowania wróżb o zamążpójściu czy ożenku, to jednak wszystkie dzieci chętnie biorą udział w różnego rodzajach konkursach i grach związanych z Andrzejkami. Dlatego też 27 listopada 2015 roku w naszym przedszkolu odbył się dzień pod hasłem wróżb i magii. Na tę okoliczność  przygotowano odpowiednie dekoracje sali, wiele bardzo ciekawych, śmiesznych a także pouczających zabaw i konkursów, a na samym początku została dzieciom opowiedziana historia wigilii św. Andrzeja. Przedszkolaki bardzo chętnie brały udział w zabawach m.in. próbowały poznać swój przyszły zawód. Nawet panie prowadzące wzięły udział w tej zabawie i jedna z nich ma w przyszłości zostać... kosmetyczką, a druga... podróżniczką J Gry i zabawy przeplatane były tańcami przy muzyce, a gdy dzieci się zmęczyły mogły odpocząć przy słodkim stole, który był również zorganizowany z tej okazji.