„Ma dobre serce, jest uśmiechnięty,

Rozdaje grzecznym dzieciom prezenty”

Tak śpiewały dzieci w oczekiwaniu na św. Mikołaja. Dzień 7 grudnia 2015 roku był jednym z tych dni, który dzieci z pewnością zapamiętają na długo. Już od rana odczuć się dało podekscytowanie i ogromne emocje wiążące się z wizytą niezwykle wyczekiwanego gościa. Wszystkie dzieci z niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” sań. Na przyjęcie św. Mikołaja dzieci strannie przygotowywały się już od dłuższego czasu. Uczyły się wierszy i piosenek, odpowiednio wcześniej udekorowały również swoje sale w piękne „mikołajowe” portrety. Kilkoro dzieci założyło nawet czerwone, „mikołajowe” czapki. Niektóre najmłodsze przedszkolaki były troszkę przestraszone bowiem jeszcze nigdy nie spotkały Mikołaja, ale nasz gość z siwą brodą był tak symatyczny i wesoły, że strach szybko minął i każde dziecko samodzielnie odebrało swój prezent, a zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Czekamy na Ciebie Mikołaju za rok!