Punkt przedszkolny w Nowych Piekutach

Nasze przedszkolaki to fajne dzieciaki czyli słów kilka o Punkcie Przedszkolnym  ,,Wesoły Promyk" w Nowych Piekutach

Punkt Przedszkolny ,,Wesoły Promyk" w Nowych Piekutach składa się z 4 oddziałów do których uczęszczają dzieci w  wieku od 3 do 5 lat. Nasze przedszkole sprawia, że każde dziecko, które spędza w nim czas czuje się kochane, akceptowane i szczęśliwe. Przedszkolaki zostają przygotowane do przeżywania sukcesów jak i radzenia z porażkami. W naszym przedszkolu dbamy również o to, aby  dzieci miały możliwość:

• uczestniczenia w ciekawych zajęciach,

• rozwijania umiejętności współpracy z innymi,

• rozwijania kreatywności,

• udziału w zajęciach dodatkowych z języka angielskiego, religii oraz zajęć z logopedą.

Realizacja programu przedszkolnej edukacji antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas”
w Zespole Szkół w Nowych Piekutach