„Fabryka misia”

„Fabryka misia” w Białymstoku to magiczne miejsce, które łączy wiele atrakcji. 7 listopada 2017, maluchy z Punktu Przedszkolnego „Wesoły Promyk”, czyli 3 – 4 i 5 latki,do takiego właśnie miejsca się udały. Dzieci mogły dać upust energii. Pokonywały trudności związane ze wspinaczką i przechodzeniem po długich labiryntach, po to aby potem z uśmiechem na twarzy zjechać na zjeżdżalni na sam dół.

W miłej atmosferze następowała integracja grup przedszkolnych. Przedszkolaki uczyły się zgodnej zabawy, a także prawidłowego zachowania, stosowania się do reguł panujących w centrum zabaw. Kształtowano sprawność fizyczną oraz wdrażano dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne oraz innych. Dzieci wróciły bardzo zadowolone. Wycieczka się udała.

Ewa Markowska