Wycieczka do „Fikolandu”

Mając na uwadze dbanie o zdrowie i dobrą kondycję uczniów wychowawczynie pierwszych klas Zespołu Szkół w Nowych Piekutach zorganizowały wycieczkę do „Centrum Zabaw dla Dzieci Fikoland” w Białymstoku. Wycieczka odbyła się w dniu 1  grudnia 2015r. pod opieką pań: Małgorzaty Markowskiej, Elżbiety Brzozowskiej, Wioletty Litwińczuk i Alicji Piekutowskiej. W salach zabaw dzieci mogły korzystać z licznych atrakcji, między innymi: z basenu z tysiącami kolorowych piłek, ze zjeżdżalni tubowych, z tuneli z przeszkodami, z dmuchanej trampoliny.  Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i aktywnie spędzić czas.  Zadowolone dzieci wróciły autokarem do szkoły. Wycieczka dostarczyła im wspaniałej, niezapomnianej i pełnej wrażeń zabawy.