UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęło się Mszą świętą w kościele parafialnym. Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w sali gimnastycznej naszej szkoły. Po odśpiewaniu Hymnu Państwowego przemówienia wygłosili Pani Dyrektor Danuta Wyszyńska i Pan Wójt Marek Kaczyński. Następnie absolwenci gimnazjum  złożyli ślubowanie  i zaprezentowali program pożegnalny.  Przypomnieli historię swego pobytu w szkole. W koncercie wspomnień skierowali do nauczycieli, gości i pracowników niepedagogicznych szkoły podziękowania za szczególne chwile spędzone wspólnie.

Następnie wręczono nagrody absolwentom gimnazjum, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Otrzymały je:

• Izabela Majewska - ucz. kl. III b; średnia ocen 5,61

• Natalia Przeździecka - ucz. kl. III b; średnia ocen 5,56

• Martyna Gierałtowska - ucz. kl. III a, średnia ocen 5,11

• Martyna Gierałtowska - ucz. kl. III b; średnia ocen 5,00

• Weronika Brzozowska - ucz. kl. III a; średnia ocen 4,89

• Magdalena Kostro - ucz. kl. III b; średnia ocen 4,78.

Rodzicom szczególnie wyróżniających się absolwentów gimnazjum wręczono listy gratulacyjne. Otrzymali je:

• Marzanna i Jan Majewscy

• Anna i Arkadiusz Przeździeccy

• Monika i Wojciech Gierałtowscy

• Ewa i Mirosław Gierałtowscy.

Nagrodzono również:

• Izabelę Majewską – laureatkę Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego i Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

•  Anitę Niemyjską – finalistkę Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

• Damiana Poletyło – wicemistrza województwa podlaskiego w biegach przełajowych.

Aż 54 uczniów otrzymało stypendia motywacyjne za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.

Po wielu latach pracy pożegnała się z nami Pani Bogusława Osiekowicz. Dziękujemy Pani za wzór sumiennej i pełnej oddania pracy nauczycielskiej.

Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała księżom, przedstawicielom samorządu gminnego, rodzicom, nauczycielom za całoroczną efektywną współpracę, a uczniom życzyła słonecznych i bezpiecznych wakacji.