ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Samorządy Uczniowskie Szkoły Podstawowej im. ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach oraz Gimnazjum im. Sybiraków w Nowych Piekutach pamiętały, by uczcić Dzień Edukacji Narodowej, zwany popularnie Dniem Nauczyciela.

13 października 2014 r. uczniowie przybyli do szkoły odświętnie ubrani. Składali życzenia pedagogom i innym pracownikom oświaty. Podczas  uroczystości prowadzonej przez przedstawicieli Zarządów SU wyrażono wdzięczność nauczycielom i innym pracownikom Zespołu Szkół w Nowych Piekutach za ich ciężką i odpowiedzialną pracę. Na zaproszenie Samorządów Uczniowskich ze specjalnym świątecznym koncertem wystąpił kwartet smyczkowy „Primavera” z Białegostoku. Okolicznościowe przemówienia wygłosili: Wójt Gminy Nowe Piekuty Marek Kaczyński, Przewodniczący Rady Rodziców przy Zespole Szkół w Nowych Piekutach Mirosław Wyszyński, Dyrektor Zespołu Szkół w Nowych Piekutach Danuta Wyszyńska.