SPOTKANIE OPŁATKOWE SYBIRAKÓW w WYSOKIEM MAZOWIECKIEM

5 stycznia 2014 r. grupa uczniów Gimnazjum w Nowych Piekutach wraz z Panią Dyrektor Danutą Wyszyńską, Panią Wicedyrektor Marią Łapińską i opiekunem Klubu Wnuka Sybiraka Panem Janem Pogorzelskim uczestniczyła w spotkaniu opłatkowym Koła Związku Sybiraków w Wysokiem Mazowieckiem, do którego należą także Sybiracy z gminy Nowe Piekuty. Po Mszy św. odprawionej w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem Sybiracy, zaproszeni goście, młodzież wysłuchali słów powitania Pani Prezes Koła Danuty Łętowskiej, błogosławieństwa Księdza Dziekana Prałata Ryszarda Niwińskiego, podzielili się opłatkiem i wzajemnie złożyli świąteczne życzenia. Podczas poczęstunku uczniowie naszej szkoły zaśpiewali kilka kolęd. Ich wykonanie zebrani nagrodzili gromkimi brawami.