SPORTOWA SOBOTA

21 listopada grupa uczniów ze szkoły podstawowej wraz z opiekunami udała się do Białegostoku by spędzić wolny czas w sportowym stylu.

Wyjazd rozpoczął się w kręgielni, gdzie podczas godzinnych zmagań uczniowie rywalizowali ze sobą, wspierali się a przede wszystkim świetnie się bawili. Mistrzynią kręgli została Kasia Mioduszewska - gratulujemy!

Po pełnym sportowych emocji przedpołudniu udaliśmy się na zasłużony obiad. Po posiłku pojechaliśmy na Stadion Miejski aby dopingować Jagiellonię, podczas rozgrywek drugiej kolejki Ekstraklasy. Kto wie, może to dzięki naszemu dopingowi mecz z Koroną Kielce zakończył się zwycięstwem Jagielloni? Zmarznięci ale pełni sportowych emocji wróciliśmy do ciepłych domów.