KONKURS „DZIECI FATIMY – POWIERNIKAMI KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA”

W dniu 14.02.2015r.uczniowie należący do SKC w Nowych Piekutach wzięli udział w konkursie diecezjalnym zorganizowanym przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej.  Tematem było objawienie się Matki Bożej w Fatimie. Konkurs rozgrywany był w dwóch kategoriach: wiedzy religijnej i muzycznej.

Kategoria wiedzy religijnej– IV miejsce ( po dogrywce) – zespół w składzie:

Natalia Łopieńska, Dominika Wyszyńska, Łukasz Wnorowski.

Kategoria muzyczna – wyróżnieniezespół w składzie:

Ewelina Kozłowska, Andżelika Wyszyńska, Sylwia Domańska, Julia Gołębiewska, Julia Dworakowska, Gabriela Kruszewska, Katarzyna Mioduszewska, Weronika Roszkowska.

Kategoria wiedzy religijnej – II miejscezespół w składzie:

Agnieszka Mioduszewska, Martyna Godlewska, Sylwia Zarzecka.

Kategoria muzyczna – II miejscezespół w składzie:

Patrycja Ciborowska, Kinga Łapińska, Małgorzata Krasowska, Anna Skłodowska, Paulina Łaszczuk, Zuzanna Piekutowska, Anna Kostro, Izabela Sienicka.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 36 szkół z terenu Diecezji Łomżyńskiej. Łącznie w konkursie wzięło udział 153 uczestników. Na pochwałę zasługują wszyscy uczestnicy konkursu  z naszego SKC. Musieli oni wykazać się wiedzą religijną oraz sami ułożyli teksty pieśni o objawieniu się Matki Bożej w Fatimie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągniętych wyników. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wzięcie udziału w tym konkursie.

Opiekun SKC  Wiesława Jankowska