FERIE ZIMOWE W NASZEJ SZKOLE

Ferie zimowe, to dla wszystkich dzieci czas zasłużonego wypoczynku i beztroskich zabaw, wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W naszej szkole zorganizowaliśmy uczniom wiele różnorodnych, ciekawych form spędzenia tego czasu.

Prowadzone będą zajęcia sportowe przez animatora na Orliku lub na sali gimnastycznej (w zależności od pogody) w następujących terminach:

- w pierwszym tygodniu ferii – od 27 stycznia do 30 stycznia (wtorek – piątek)  od godz. 9.00 do 13.00

- w drugim tygodniu ferii – 2 i 4 lutego (poniedziałek, środa) od godz. 18.00 do 21.00

W czasie ferii realizowany będzie też program zajęć profilaktycznych pod hasłem „ZIMOWE HARCE”, w którym zaplanowano wiele atrakcyjnych, twórczych i aktywnych zajęć o walorach kształcących, które uchronią naszych wychowanków przed nudą.

Głównym celem programu jest bezpieczne i efektywne wykorzystanie wolnego czasu przez dzieci, rozwijanie zainteresowań, propagowanie zdrowego stylu życia oraz poczucia odpowiedzialności za zdrowie własne i innych.

Poza tym w drugim tygodniu ferii, od wtorku do piątku (3, 4, 5, 6 luty)  nauczyciele dyżurni będą prowadzić różne zajęcia z uczniami w godz. od 9.00 do 13.00.

Wierzymy, że tak bogata oferta różnorodnych zajęć skierowana do uczniów zachęci ich do udziału w zimowisku.