Dzień Babci i Dziadka

W dniu 20 stycznia 2017r. roku na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka z udziałem wszystkich grup przedszkolnych oraz dzieci z klas I - III.  Na wstępie Pani Dyrektor Danuta Wyszyńska przywitała przybyłych gości, złożyła serdeczne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom oraz zaprosiła bo obejrzenia części artystycznej przygotowanej przez dzieci. Nasi kochani goście mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze i piosenki.  Jedna z grup również przygotowała i wystawiła Jasełka. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Po części artystycznej wszystkie dzieci wręczyły swoim Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki, przytuliły się oraz składały najlepsze życzenia. Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy przedszkolaków. Kolejnym punktem uroczystości była wspólna zabawa, którą uświetnił  występ Pana Andrzeja Rybickiego. Dzieci zaprosiły do tańca swoich Dziadków oraz Babcie i pląsały z nimi w rytm muzyki. Spotkanie upłynęło w miłej  atmosferze pełnej uśmiechów i wzruszeń.