BAL GIMNAZJALISTÓW

18 czerwca 2016 r. odbył się tradycyjny bal organizowany przez wychowawców: Panią Annę Buczkowską i Pana Jana Pogorzelskiego, uczniów klas III i ich rodziców. Imprezę oficjalnie rozpoczęła Pani Danuta Wyszyńska Dyrektor Zespołu Szkół w Nowych Piekutach. Następnie trzecioklasiści zatańczyli poloneza, którego przez kilka tygodni ćwiczyli pod kierunkiem Pani Doroty Niemyjskiej. Niespodziankę przygotowali uczniowie klas drugich i na wesoło pożegnali swoich starszych kolegów oraz wręczyli im drobne upominki. Potem wykonano zdjęcie przyszłych absolwentów z nauczycielami i w pięknie udekorowanej sali rozpoczęła się zabawa z udziałem wszystkich uczniów gimnazjum. Po kilku godzinach tańców, spożywania kanapek i ciast, wypiciu wielu litrów napojów chłodzących wszyscy trochę zmęczeni, ale w doskonałych nastrojach, wrócili do domów.